Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Po kliknutí na obrázky se Vám zobrazí stránkaskok na stranu ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Obrazek


Černý pejsek
Dokážeš se postarat o pejska? Dej mu najíst a hraj si sním. Můžeš s ním počítat nebo ho i pojmenovat.Obrazek


Černo bílý pejsek
Stené jako hra předchozí, akorát tenhle pejsek jinak vypadá.Obrazek


Deset velikonočních vajíček
Podle anglického zvyku chodí děti na velikonoce hledat do svých zahrad schovaná velikonoční vejce. Závodí spolu, kdo jich nalezne více a tak se u angličanů staly velikonoce velmi pěkným zvykem. Bohužel u nás tomu tak není. Zkuste to také. Najdete všech 10 vajec?
Obrazek


Looney Toons
Určitě vyzkoušejte. Stránka spešl od Looney toons. Jsou prostě skvělí. V sekci GAMES najdete hry typu AKCE, ADVENTURY, PUZZLE a SPORTOVNÍ. Nádherně udělaná stránka pro děti. Škoda že je v angličtině, ale věřím, že se sní vypořádáte. :-)

Obrazek


Sheep game
Nachvíli se vtělíte do role psa a Vaším úkolem je zahnat všechny ovce do ohrady. Někdy je to dost zajímavé. Připomíná hru Mice party.


Obrazek


Ufo Joe
Ach, zabavná hra s mimozemšťanem. Máte za úkol bez jakékoliv újmy přistát na příslušné přistávací plošince. Ovládání šipkami a mezerníkem.


Obrazek


Ice slide
Znáte hry od Yeti sportů. Tahle se hodně podobá jedné z nich. Krásné prostředí. Na výběr ze 3 tvorečků a jednoduché ovládání. Uchopením a tažením myši vymrštíte zvířátko a mezerníkem nadskakujete. Máte za úkol doletět co nejdál!!

ObrazekGarfield´s scary scavender hunt
Vaším úkolem je projít domem (pomocí šipek na pravo) a najít 7 druhů pamlsků. Přitom musíte dávat pozor na příšery, které se objevují po kliknutí na věci jako je truhla, lebka, šuplík, obraz, hrob za domem, ... jakmile se naplní tvůj strachometr (dole) tak je s tebou amen. Na levo se odškrkávají položky, které už jsi našel. Napravo máš svůj inventář.
Hned na začátku ti dá přítel pár rad:

- Poslouchej pozorně muziku v muzikálním sále
- Garfielde, nedávej myši sýr!!!
- Promluv si s Lymanem, odemče ti dveře
- Lyman miluje mufinny
- Knihy v knihovně jsou špatně (abeceda)
- Kód pro sejf je někde venku

Pokud by jsi přece jen měl problémy s vyřešením návod je na straně, na kterou odkazuje obrázek.ObrazekGarfield´s scary scavender hunt II - Donuts of doom

Vaším úkolem je projít domem (pomocí šipek na pravo) a najít 7 druhů pamlsků. Přitom dávejte pozor na příšery, které se objevují po kliknutí na věci jako je truhla, lebka, šuplík, obraz, hrob za domem, ... jakmile se naplní tvůj strachometr (dole) tak je s tebou amen. Na levo se odškrkávají položky, které už jsi našel. Napravo máš svůj inventář. V tomto díle je to složitější kvůli teleportačním dírám, které tě přesunou ledabyle do jakékoliv místnosti. Musíš nazbírat 12 koláčků. Hledej pozorně.

Pokud by jsi přece jen měl problémy s vyřešením návod je na straně, na kterou odkazuje obrázek.ObrazekNesquick quest
Velice zábavná hra, ve které musíš odstraňovat různé předměty Nesquickovi z cesty, aby nespadl. Předměty odstraníš kliknutím nebo přetáhnutím. Obtížnost se zvyšuje. S některými částmi jsem měla trochu problémy, tak kdyby něco, napište do komentářů a já odpovím jak dál.Pokračujte kliknutím na číslo stránky ...

skok na stranu ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

1
2
3
4
5
6
7
8
9

 

Komentáře

Přehled komentářů

Nesguik guest

(míša, 13. 8. 2007 16:31)

v 2 ta vlajka děkuji

Nesquik quest

(Míša, 2. 8. 2007 18:18)

bráška to hraje celý dena a já taky!!

Garfield

(Kristýna Vitová, 31. 7. 2007 8:46)

jsou fain

fajn

(katka, 27. 4. 2007 15:05)

Tak už to mám!!to 8 kolo u nesquiku je lehky!!tam musíš kliknout na Slunce!!!!
přeji příjemnou zábavu

ELL

(katka, 26. 4. 2007 18:44)

ahoj,jenomže to je předposlední kolo!!já potřebuju 8 kolo to poslední!!!ale přesto děkuju

KATCE

(ELL, 26. 4. 2007 18:12)

Chojky, takže nejprve babičce upleteš švetr nebo co do louže strčíš prasátko. Koně plácneš plácačkou, zmáčkneš páku na stroji vedle koně. Klikneš na kolo u sedláka taky na sedláka klikni a snad jsem na nic nezapomněla. Pořadí už si vychytej. tak příjemnou zábavu!!

Ahoj

(katka, 26. 4. 2007 9:51)

Ahoj,v tom Nesquicku to poslední kolo nejde udělat!!!!!poradíš mi jak to mám udělat?Tam je taková jakoby louže,tak co stím mám udělat???
Předem Děkuji za odpěď Katka

suuuuuuper

(Kača, 22. 4. 2007 11:59)

ahoj je to tu fakticky super!!!!!ten kdo to vymyslel je GENIUS!!!!!!!!!